Publicatiedatum: 15-06-2021 om 8:41 uur
GGD Eindhoven, De Witte Dame
Bezoekadres
Clausplein 10
5611 XP Eindhoven
Wegwerkzaamheden tot 1 mei 2023
Heb je een afspraak op onze locatie De Witte Dame? Houd dan rekening met wegwerkzaamheden op de Willemstraat/Clausplein. Bekijk voor meer informatie de website van de gemeente Eindhoven.
Parkeren
Als je GGD locatie in Eindhoven bezoekt kun je parkeren bij Q-park De Witte Dame aan de Emmasingel. Het gaat hier om parkeren tegen betaling.
Looproute van parkeergarage naar ingang GGD op het Clausplein
Vanaf de uitgang van de parkeergarage, loop rechtdoor onder het gebouw door en passeer de liften aan uw linkerhand. Je staat nu op de Emmasingel. Blijf aan deze kant van de weg en ga direct rechts met het gebouw De Witte Dame aan je rechterhand. Sla rechtsaf naar het Clausplein. Het Clausplein ligt op de hoek Willemstraat en Emmasingel. Loop rechtdoor langs het gebouw af naar de hoofdingang van de GGD.
Openbaar vervoer
De Witte Dame in Eindhoven is uitstekend te bereiken met het openbaar vervoer. Vanaf het treinstation Eindhoven loopt u in 8 minuten naar de GGD.
- Als je het station uitloopt, steek je rechts het stationsplein over
- Steek de Vestdijk over naar het 18 Septemberplein
- Steek het 18 Septemberplein over
- Sla linksaf naar de Emmasingel
- Aan het einde van de weg zie je aan je rechterhand De Witte Dame
- Sla rechtsaf naar het Clausplein. Dit is de hoek Willemstraat en Emmasingel
- De hoofdingang van de GGD ligt aan de korte zijde van het gebouw.