
GGD viert 100 jaar met blik op gezonde toekomst
Terugblik op symposium Eeuw(ig) Gezond, waar innovatie en gelijke kansen centraal stonden.
Publicatiedatum: 05-06-2024 om 20:06 uur
Laatste update: 19-06-2024 om 16:35 uur
Gemeente Helmond en GGD Brabant-Zuidoost bouwen een nieuwe ambulancepost aan de Deltaweg in Helmond. Deze ambulancepost vervangt de huidige, verouderde ambulancepost op de Lage Dijk in Helmond. Op 5 juni is de bouw officieel begonnen.
Wethouder Dortmans zegt: “Om ervoor te zorgen dat de acute zorg in een groeiende regio bereikbaar is en blijft, is het belangrijk dat GGD Brabant-Zuidoost investeert in de toekomst. Deze nieuwe ambulancepost is daar een goed voorbeeld van. De gemeente Helmond is trots dat deze post hier gebouwd wordt.”
De nieuwe ambulancepost ligt centraal voor de regio en wordt duurzaam en energievriendelijk gebouwd. De vloer is al gestort en de bouwketen met bouwbord zijn geplaatst. Eind 2024 wordt de opening van deze ambulancepost verwacht.


Terugblik op symposium Eeuw(ig) Gezond, waar innovatie en gelijke kansen centraal stonden.

GGD Brabant-Zuidoost voert veranderingen door in de jeugdgezondheidszorg (JGZ) in Helmond.

Kun je door de staking niet naar jouw afspraak bij de GGD komen? Maak dan een nieuwe afspraak.